+38 (096) 661 44 02  +38 (096) 734 48 56 екскурсії Пн - Пт: 9.00 - 18:30

Як відвідати Тернопіль

Потяги до Файного міста. Купити квиток онлайн.

Розклад руху Поїздів через Тернопіль

Київ - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
073А Москва - Львів 04:30 11:43 7 год. 10 хв.
111О Харків - Львів 05:25 13:43 8 год. 18 хв.
747К Дарниця - Львів 06:55 12:43 5 год. 48 хв.
357К Київ - Рахів 14:40 21:56 7 год. 16 хв.
049К Київ - Трускавець 20:12 02:41 6 год. 29 хв.
143К Київ - Ворохта 20:19 03:50 7 год. 31 хв.
129К Київ - Ужгород 21:02 03:05 6 год. 3 хв.
081Д Київ - Чоп 21:08 04:03 6 год. 55 хв.
771О Київ - Братислава 23:24 07:32 8 год. 8 хв.

Хмельницький - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
049 Київ - Трускавець 01:01 02:41 1 год. 40 хв.
143К Київ - Івано-Франківськ 01:56 03:50 1 год. 54 хв.
081К Київ - Ужгород 02:15 04:03 1 год. 48 хв.
026Ш Одеса - Львів 02:26 04:17 1 год. 51 хв.
041П Дніпро - Трускавець 04:20 06:16 1 год. 56 хв.
108Ш Одеса - Ужгород 05:38 07:32 1 год. 54 хв.
120П Запорожжя - Львів 08:05 10:01 1 год. 56 хв.
747К Дарниця - Львів 11:11 12:43 1 год. 32 хв.
070Д Маріуполь - Львів 12:59 14:57 1 год. 58 хв.
357К Київ - Рахів 20:05 21:56 1 год. 51 хв.

Івано-Франківськ - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
608К Чернівці - Москва 03:21 11:34 8 год. 13 хв.
144Л Ворохта - Київ 17:01 22:10 5 год. 9 хв.
136Л Чернівці - Одеса 18:24 23:47 5 год. 23 хв.

Дніпро - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
041П Дніпро - Трускавець 14:30 06:16 15 год. 46 хв.
086П Новоолексіївка - Львів 18:00 10:16 16 год. 16 хв.
070Д Маріуполь - Львів 22:41 14:57 16 год. 16 хв.

Харків - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
111О Дніпро - Трускавець 20:15 13:43 17 год. 28 хв.

Львів - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
099Л Ужгород - Дніпро 01:16 03:25 2 год. 9 хв.
070Л Львів - Маріуполь 02:27 04:27 2 год.
107Л Ужгород - Одеса 02:27 04:27 2 год.
129Л Ужгород - Київ 03:16 04:57 1 год. 41 хв.
6036 Львів - Тернопіль 08:42 11:53 3 год. 11 хв.
074Л Львів - Москва 09:40 11:34 1 год. 54 хв.
086Ш Львів - Новоолексіївка 10:47 12:53 2 год. 6 хв.
096Л Львів - Черкаси 12:53 15:07 2 год. 14 хв.
6040 Львів - Тернопіл 13:20 16:14 2 год. 54 хв.
748К Львів - Дарниця 15:26 17:05 1 год. 39 хв.
042Л Трускавець - Дніпро 15:36 17:40 2 год. 4 хв.
110Л Львів - Херсон 15:45 17:57 2 год. 12 хв.
120Л Львів - Запоріжжя 16:20 18:27 2 год. 7 хв.
6044 Львів - Тернопіль 16:40 19:36 2 год. 56 хв.
112Л Львів - Харків 17:40 19:49 2 год. 6 хв.
228Л Львів - Одеса 19:06 21:14 2 год. 8 хв.
144Л Ворохта - Київ 20:05 22:10 2 год. 5 хв.
207Л Ужгород - Київ 20:14 22:23 2 год. 9 хв.
026Л Львів - Одеса 20:40 22:54 2 год. 14 хв.
136Л Чернівці - Одеса 21:18 23:47 2 год. 29 хв.
081Л Ужгород - Київ 22:44 00:36 1 год. 52 хв.
050Л Трускавець - Київ 23:08 00:56 1 год. 48 хв.

Одеса - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
136Ш Одеса - Чернівці 16:37 02:20 9 год. 43 хв.
026Ш Одеса - Львів 18:26 04:17 9 год. 51 хв.
108Ш Одеса - Ужгород 21:26 07:32 10 год. 6 хв.
228Ш Одеса - Львів 21:47 07:52 10 год. 5 хв.

Чернівці - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
608 Чернівці - Москва 00:28 11:34 11 год. 6 хв.
136 Чернівці - Одеса 15:37 23:47 8 год. 10 хв.
250 Чернівці - Київ 18:09 02:07 7 год. 58 хв.

Рівне - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
792 Ковель - Тернопіль 08:47 13:24 4 год. 47 хв.