+38 (096) 661 44 02  +38 (096) 734 48 56 екскурсії Пн - Пт: 9.00 - 18:30

Як відвідати Тернопіль

Автобуси до Файного міста. Купити квиток онлайн.

Розклад руху Автобусів через Тернопіль

Київ - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
1015 Київ - Івано-Франківськ 17:00 02:55 9 год. 55 хв.
1663 Київ - Яремче 19:45 05:15 9 год. 30 хв.
* Київ - Тернопіль 08:30 15:30 7 год.
* Київ - Тернопіль 12:00 19:00 7 год.
* Київ - Тернопіль 13:00 20:00 7 год.
* Київ - Тернопіль 14:00 21:00 7 год.
* Київ - Тернопіль 16:00 23:00 7 год.
* Київ - Тернопіль 18:00 01:00 7 год.
* Київ - Тернопіль 23:00 06:00 7 год.
* - Замовлення місць на автобус Київ - Тернопіль: +38(096)959-85-35

Львів - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
132 Львів - Хмельник 07:15 10:13 2 год. 58 хв.
422 Львів - Тернопіль 09:30 12:15 2 год. 45 хв.
122 Львів - Кам'янець-Подільський 10:15 13:00 2 год. 45 хв.
508 Львів - Тернопіль 12:00 14:55 2 год. 55 хв.
158 Львів - Чернівці 12:50 15:50 3 год.
166 Львів - Заліщики 14:55 17:53 2 год. 58 хв.
180 Львів - Хоростків 15:25 18:15 2 год. 50 хв.
256 Львів - Кам'янець-Подільський 15:50 18:35 2 год. 45 хв.
266 Львів - Чортків 17:05 19:50 2 год. 45 хв.
426 Львів - Тернопіль 17:45 20:40 2 год. 55 хв.

Івано-Франківськ - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
154А Івано-Франківськ - Рівне 05:10 08:55 3 год. 45 хв.
245 Івано-Франківськ - Тернопіль 06:30 10:50 4 год. 20 хв.
504А Івано-Франківськ - Луцьк 07:05 10:40 3 год. 35 хв.
5 Івано-Франківськ - Тернопіль 07:40 11:10 3 год. 30 хв.
344 Калуш - Тернопіль 07:50 11:50 4 год.
354 Івано-Франківськ - Тернопіль 08:10 11:35 3 год. 25 хв.
796 Івано-Франківськ - Рівне 08:45 11:30 2 год. 45 хв.
533 Івано-Франківськ - Тернопіль 09:00 12:10 3 год. 10 хв.
400 Яремче - Тернопіль 09:20 13:15 3 год. 55 хв.
699 Долина - Тернопіль 10:05 13:15 3 год. 10 хв.
14 Яремче - Хмельницький 10:35 14:20 3 год. 45 хв.
544 Івано-Франківськ - Тернопіль 10:50 15:10 4 год. 20 хв.
236А Яремче - Вінниця 11:03 14:35 3 год. 32 хв.
404 Івано-Франківськ - Тернопіль 12:10 15:15 3 год. 05 хв.
352 Івано-Франківськ - Тернопіль 12:40 16:40 4 год.
284 Івано-Франківськ - Тернопіль 13:05 17:00 3 год. 55 хв.
282 Івано-Франківськ - Збараж 14:05 18:00 3 год. 55 хв.
478 Хуст - Хмельницький 14:50 17:25 2 год. 35 хв.
502 Івано-Франківськ - Дубно 15:10 18:55 3 год. 45 хв.
370 Калуш - Тернопіль 15:45 19:00 3 год. 15 хв.
794 Івано-Франківськ - Рівне 16:15 19:20 3 год. 05 хв.
280 Буковель - Збараж 17:40 20:35 2 год. 55 хв.
16 Івано-Франківськ - Київ 18:25 21:10 2 год. 45 хв.

Одеса - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
111 Херсон - Прага 06:40 18:50 12 год. 10 хв.
* Одеса - Тернопіль пн 07:30 18:50 11 год. 20 хв.
* Одеса - Тернопіль вт пт нд 11:05 21:15 10 год. 10 хв.
638Т Одеса - Хуст 12:50 00:10 11 год. 20 хв.
* Одеса - Тернопіль ср 17:00 02:45 9 год. 45 хв.
* - Замовлення місць на автобус Одеса - Тернопіль: +38(067)351-37-34

Чернівці - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
53 Чернівці - Рівне 05:00 08:05 3 год. 5 хв.
196 Чернівці - Рівне 06:50 11:35 4 год. 45 хв.
160 Чернівці - Почаїв 08:00 12:20 4 год. 20 хв.
303Д Чернівці - Тернопіль 09:10 13:40 4 год. 30 хв.
156Д Чернівці - Рівне 10:00 14:45 4 год. 45 хв.
308 Чернівці - Тернопіль 11:40 16:00 4 год. 20 хв.
157 Чернівці - Львів 13:05 17:55 4 год. 50 хв.
162 Чернівці - Тернопіль 14:45 19:05 4 год. 20 хв.
536А Чернівці - Рівне 17:00 20:05 3 год. 5 хв.
146 Чернівці - Кременець 17:45 21:55 4 год. 10 хв.
536 Чернівці - Рівне 21:00 01:00 4 год.

Буковель - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
280 Буковель - Збараж 15:00 20:35 5 год. 35 хв.
Буковель - Тернопіль +38(067)351-37-34
+38(096)379-17-35
+38(066)435-89-19
+38(067)352-02-76
+38(096)088-59-09

Рівне - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
105 Рівне - Чернівці 04:35 07:15 2 год. 40 хв.
153 Рівне - Івано-Франківськ 06:05 10:30 4 год. 25 хв.
793 Рівне - Івано-Франківськ 07:40 11:10 3 год. 30 хв.
271 Рівне - Тернопіль 08:15 11:35 3 год. 20 хв.
177 Рівне - Тернопіль 08:50 13:00 4 год. 10 хв.
415 Рівне - Тернопіль 09:40 13:10 3 год. 30 хв.
155 Рівне - Чернівці 10:10 14:20 4 год. 10 хв.
181 Рівне - Тернопіль 12:00 16:15 4 год. 15 хв.
173 Рівне - Тернопіль 13:20 17:30 4 год. 10 хв.
795 Рівне - Івано-Франківськ 15:00 18:40 3 год. 40 хв.
175 Рівне - Тернопіль 15:40 19:55 4 год. 15 хв.
847У Пінськ - Чернівці 16:30 19:25 2 год. 55 хв.
54 Рівне - Чернівці 17:00 19:40 2 год. 40 хв.
535 Рівне - Чернівці 21:00 00:55 3 год. 55 хв.

Хмельницький - Тернопіль

Номер Маршрут | | В дорозі
176 Хмельницький - Тернопіль 05:00 10:50 5 год. 50 хв.
781 Хмельницький - Тернопіль 06:50 09:40 2 год. 50 хв.
165П Хмельницький - Трускавець 07:20 10:20 3 год.
13К Хмельницький - Яремче 07:45 10:40 2 год. 55 хв.
387 Хмельницький - Тернопіль 08:00 10:55 2 год. 55 хв.
87 Хмельник - Тернопіль 8:45 11:30 2 год. 45 хв.
1337 Старокостянтинів - Тернопіль 09:00 12:10 3 год. 10 хв.
131 Хмельник - Львів 09:43 12:38 2 год. 55 хв.
568 Хмельницький - Тернопіль 09:50 13:50 4 год.
705 Хмельницький - Тернопіль 10:50 14:00 3 год. 10 хв.
483 Хмельницький - Хуст 12:00 14:20 2 год. 20 хв.
379 Хмельницький - Бучач 12:55 15:50 2 год. 55 хв.
1605 Тульчин - Львів 13:45 16:05 2 год. 20 хв.
126 Хмельницький - Збараж 14:00 16:55 2 год. 55 хв.
312 Вінниця - Тернопіль 14:50 17:30 2 год. 40 хв.
081 Хмельницький - Тернопіль 16:20 19:10 2 год. 50 хв.
806 Вінниця - Тернопіль 19:20 21:52 2 год. 32 хв.

Прага - Тернопіль

Маршрут | | В дорозі
Прага - Тернопіль ср 07:00 05:20 21 год. 20 хв.
Прага - Тернопіль чт пт сб 08:30 07:05 21 год. 35 хв.
Прага - Тернопіль 08:30 07:05 21 год. 35 хв.
Прага - Тернопіль пн вт нд 08:30 07:05 21 год. 35 хв.
Прага - Тернопіль 08:30 07:10 23 год. 40 хв.
Прага - Тернопіль 09:00 07:00 22 год.
Прага - Тернопіль 09:00 04:40 19 год. 40 хв.
Прага - Тернопіль пн нд 11:00 05:10 18 год. 10 хв.
Прага - Тернопіль пн 16:30 12:00 18 год. 30 хв.

Відень - Тернопіль

Маршрут | | В дорозі
Відень - Тернопіль 08:30 07:15 22 год. 45 хв.
Відень - Тернопіль 08:30 06:50 21 год. 20 хв.
Відень - Тернопіль 08:30 07:40 22 год. 10 хв.
Відень - Тернопіль 08:30 08:30 24 год.
Відень - Тернопіль 02:00 07:15 28 год. 15 хв.
Відень - Тернопіль 02:00 08:15 29 год. 15 хв.
Відень - Тернопіль 02:00 06:50 27 год. 50 хв.
Відень - Тернопіль 02:00 03:45 24 год. 45 хв.
Відень - Тернопіль 02:00 07:40 28 год. 40хв.
Відень - Тернопіль 02:00 08:30 29 год. 30 хв.

Краків - Тернопіль

Маршрут | | В дорозі
Краків - Тернопіль 17:10 03:45 9 год. 35 хв.
Краків - Тернопіль 18:00 08:15 13 год. 15 хв.
Краків - Тернопіль 19:00 06:50 10 год. 50 хв.
Краків - Тернопіль 19:35 07:15/td> 10 год. 40 хв.
Краків - Тернопіль 20:40 08:30 10 год. 50 хв.
Краків - Тернопіль 21:50 07:40 8 год. 50 хв.
Краків - Тернопіль 23:15 10:30 10 год. 15 хв.

Варшава - Тернопіль

Маршрут | | В дорозі
Варшава - Тернопіль 07:00 19:12 11 год. 25 хв.
Варшава - Тернопіль 11:00 23:25 11 год. 35 хв.
Варшава - Тернопіль 18:50 07:35 11 год. 45 хв.
Варшава - Тернопіль 19:15 06:55 10 год. 40 хв.
Варшава - Тернопіль 19:15 08:15 12год.
Варшава - Тернопіль 20:00 07:30 10 год. 30 хв.
Варшава - Тернопіль 20:30 07:40 10 год. 10 хв.