Інформація

Художники, музиканти, поети – кожен, хто почувається творчо, може виявити себе саме «Козі». В меню Ви не знайдете багато сортів пива, зате знайдете багато книжок у читальному залі. Кілька разів на місяць тут відбуваються презентації нових видань, зустрічі літературного клубу.

Якщо ж комусь ближче візуальне мистецтво – у «Козі» перманентно відкривають художні виставки, показують фільми. До того ж, якщо Ви зайдете з власним ноутбуком, то, користуючись безкоштовною мережею вай-фай, що діє й на літньому майданчику, і в усіх чотирьох залах, Ви зможете навчатися, спілкуватись з друзями, творити власні романи, поеми, вірші. Або ж проводити свої власні кіносеанси.

Коза – тварина-тотем давніх українців. Вона часто ходить у різдвяному вертепі, разом із ангелами, царями та пастухами. Коза намагається прихилити всіх – і тих, хто любить затишок та спокій, і тих, кому чуже все стандартне і статичне

Окремої згадки заслуговує музичне меню. Спільним залишається головне – це музика, що стала альтернативою комерційній попсовості. Сучасні гіки, гіпстери, олдскульники, емоційні реґі-вечірки, тихі акустичні концерти, життєрадісна меланхолія блюзу. Сцена «Кози» завжди відкрита для будь-яких експериментів.

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!