Фінал Ліги Чемпіонів в Києві: Оренда проживання

До фіналу Ліги Чемпіонів, який цього року пройде в Києві, залишилося менше тижня. У столицю приїде велика кількість вболівальників, які шукають житло. Скільки сьогодні коштує оренда на період матчу, чи є ще пропозиції і як вплине одна з головних подій футбольного світу на готельний ринок столиці.

На найпопулярніших сайтах бронювання житла знайти кошти розміщення на період фіналу Ліги Чемпіонів досить складно. Найбільш прийнятні за ціною і умовами проживання вже заброньовані, залишилися або дешеві, але не найкомфортніші варіанти, або житло за завищеними цінами. Готелі заповнені.

«В очевидь, що попит на готельне розміщення в день фіналу (і напередодні) в Києві зашкалює. Зараз в системах бронювання пропозицію номерів на цей день відсутня, доступні тільки апартаменти і квартири за цінами, в кілька разів перевищує рівні «нефутбольних» днів. З огляду на відсутність обмежень на максимальний рівень цін в готелях в ці дні, готелі на цей період також продавалися за значно вищими цінами, ніж зазвичай », - каже Тетяна Веллер, керівник департаменту готельного бізнесу компанії JLL.

На сторінках готелів в системах бронювання часто вказано, що «останній номер заброньовано». Також багато номерів у хостелах заброньовано за останню добу десятки разів.

ТОП найдоступніших пропозицій

Незважаючи на високий попит, знайти доступне житло в Києві все ще можливо. Хоча чекати чогось більшого, ніж звичайне спальне місце, не варто.

Так, наприклад, за 1 тис. Грн. на період з 25 по 27 травня, можна орендувати ліжко-місце в хостелі в Дніпровському районі.

За 2 тис. грн. пропонують спальне місце в хостелі на Подолі. В даному випадку гості цього хостелу оцінили його на 9 балів, що говорить про хороші умови для проживаючих.

Спальне місце в хостелі в центрі Києва буде коштувати від 6 тис. грн. за дві доби. Одне з таких пропозицій розташоване на вул. Антоновича. Тут можна зняти ліжко в шестимісному номері.

Далі «доступною» ціновою категорією йдуть апартаменти. Тут ціни стартують від 9 тис. грн. на період розміщення з 25 по 27 травня. Однак найдоступніші варіанти розташовані на Лівому березі Києва або в Святошинському районі.

Квартира в центрі коштуватиме від 14 тис. грн. за дві доби.

ТОП найдорожчого житла

На сайтах бронювання житла є пропозиції розміщення, які можуть дозволити собі одиниці. Ціни завищені в сотні разів і здаються просто нереальними.

Одне з таких пропозицій - апартаменти на Печерську. Житло пропонують за 580 тис. грн. на дві доби. Площа 6-кімнатного житла - 350 кв. м, в ньому передбачено все для комфортного проживання, від меблів до побутової техніки та косметики.

За 400 тис. грн. можна орендувати на дві доби 5-кімнатний пентхаус на вул. Микільсько-Ботанічній у Шевченківському районі. Площа житла - 305 кв. м. і в ньому також є все для комфортного проживання.

На вул. Діловий, недалеко від НСК «Олімпійський», пропонують на період фіналу Ліги Чемпіонів 3-кімнатні апартаменти, площею 120 кв. м за 340 тис. грн.

За 300 тис. грн. можна зняти невелику квартиру, площею 38 кв. м на вул. Мельникова. У квартирі також є все для комфортного проживання. Саме «доступне» серед дорогого житла в оренду - квартира, площею 65 кв. м. на бул. Лесі Українки у Печерському районі. Апартаменти пропонують за 240 тис. грн. за дві доби.

Фінал Ліги Чемпіонів і готельний ринок Києва

Незважаючи на ажіотажний попит на готелі на час проведення фіналу Ліги Чемпіонів, підсумкові показники ринку не будуть суттєво відрізнятися від попередніх періодів.

«Вплив декількох днів заходу на показники ринку в цілому за місяць, а тим більше за рік, буде не таким значним. У травні попередніх років ми спостерігали поступово зростаючу завантаження якісних готелів (від верхньої межі середнього сегмента до люксового): 32% в 2015 році, 46% у 2016 році і 55% в 2017 році. В цьому році ми очікуємо подальшого збільшення цього показника в середньому по місяцю приблизно на 2-3 п.п., завдяки органічному зростанню ринку в цілому, а також розміщення представників команд, спонсорів і преси. При цьому варто пам'ятати, що все-таки основну аудиторію складають вболівальники, які вважають за краще переважно більш бюджетні варіанти розміщення », - говорить тьотя Веллер.

Забронювати проживання на фінал Ліги Чемпіонів

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!