#Тернопіль #Екскурсії #ТІЦ

Тому щоб потім не казали, що не знаєте і аааа хочемо тоже. Пишу розклад на цей тиждень!

Сьогодні 2 ТРАВНЯ СЕРЕДА - 19:15 виходимо від ТІЦ і єйдемо на 5 метрів під землю і піднімаємось на 22 метри над землею у Архікатедральному соборі.

5 ТРАВНЯ СУБОТА

НАЙДАВНІШІ ЛІТОПИСНІ МІСТА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

Автобусно- пішохідна екскурсія Микулинці-Теребовля- с.Підгора

Сивочолий Микулин захищав славну Трембовлю. Микулинці багаті на пам'ятки архітектури та природи і фантастичне Микулинецьке пиво!!!. Унікальне місце сили - Підгора – де, за легендами, розпочиналася княжа Теребовля. В ХІІ був заснований монастир з бібліотекою і обсерваторією. І, звичайно, Трембовля князя Василька і польської багатирки Софії Хшановської – місто, про яке написала журналіст: « Магічне місто Теребовля. Його історія вабить неймовірними дивами, легендами та невичерпною силою до відродження, немов той чарівний птах Фенікс. А враження від подорожі я би порівняла з ковтком витриманого коньяку, що опікає гіркою історією, проте лишає чарівний післясмак ...» (Юлія Овсянникова) Збір групи о 9.00 год на вул. Грушевського, 2. Туристично-інформаційний центр. Вартість 200 грн з людини. Після екскурсії зможете придбати найсвіжішого микулинецького пиваJ)

6 ТРАВНЯ НЕДІЛЯ

ВІДОМЕ-НЕВІДОМЕ ЗАРУДДЯ

Таємничий мікрорайон Тернополя. Мизвикли до району «Новий світ». Це польська назва, насправді «Новий світ» це місцина між Провалихою і Циганською горою. Давно заселений район з цікавою історією, привидами, пивом та незабутніми мешканцями…За річкою Рудкою, яка сьогодні схована під плитами на вулиці Крушельницької, тягнуться давні дільниці старого міста. Назва Заруддя цілком співзвучна із назвою ріки, а назва Новий світ виникла в час перших хвиль міграції до Америки, саме так її називали на зламі двох віків. Вартість 50 грн з людини. Початок о 12 год від Туристично- інформаційного центру, вул. Грушевського,2.

6 ТРАВНЯ НЕДІЛЯ - 19:15 виходимо від ТІЦ і єйдемо на 5 метрів під землю і піднімаємось на 22 метри над землею у Архікатедральному соборі.

Також проводимо збірні екскурсії для організованих груп або компаній.

Міст багато, Файне Тернопіль!

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!