Нові готельні комплекси біля Тернополя

Природний заповідник "Медобори" і Нацональний прородний парк "Подільськи Товтри" - Тернопільська та Хмельницька юрисдикції відповідно.

Одним словом цю територію називають Товтровий Кряж (або Медобори) - це колишній барьерний риф (за часів коли територія Укріїни була океаном).  На кшталт Барьєрного Рифу в Австралії. 

І як відомо навколо рифу, під водою, знаходять домівку корали, краби, малюски, водорості. Де вони існували до моменту коли океан пішов і утворив на місці рифу територію з груновими джерелами насичену крисними елементами. Джерела мають назву - Збручанчьке родовище мінеральних вод - Збручанська Нафтуся. Це міста Гусятин і Сатанів. 

У самому серці національного заповідника Подільські Товтри, одному з найкрасивіших місць України, розташований готельно-оздоровчий комплекс "Сонячний прованс". Створено в унікальній стилістиці французького Провансу - це маленький затишний куточок серед мальовничих гір, де Ви зможете дійсно відпочити, зміцнити і поліпшити здоров'я, насолодитися красою природи і нашою гостинністю.

Ми рекомендуємо Вам оздоровчий

відпочинок в готельних комплексах

 Сонячний Прованс та Aqua Vita - Жива Вода!

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!