Моршинська вежа. Маршрут.

Оптимальний варіант відпочити у Моршині від міської метушні це у пятницю після робочого тижня сісти у автівку з коханою людиною та на вечір приїхати у файне місто Тернопіль. Можна заїхати повечеряти у "Старий Млин", прогулятися парком по набережній ставу, а переночувати у кращих апартаментах. На світанку вирушити на Львів новою асфальтованою дорогою, на сніданок перекусити потрібно заїхати в Озерну праворуч гарна харчевня. 

У Винниках перед Львовом звернути ліворуч на об'їзну та прямувати на Стрий. Дорога з Тернополя до Моршина займе не більше трьох годин автівкою. У Моршині варто попити водичку з джерела святої Марії, відвідати місця сили які знаходятся поруч - скельний монастир в с. Розгірче, скелі Довбуша в с. Бубнище та водоспад в с. Каменка.

Забронювати столик у Старому млині - +380 (352) 519-555
Забронювати апартаменти у Тернополі
Забронювати отель у Моршині

Для того щоб бути впевненим у вашому маршруті, бронюйте проживання заздалегіть! Обов'язково звяжіться із власником апартаментів чи адміністратором готелю і запропонуйте переказати депозит за проживання, тільки у такому разі ви на 100% позбудетесь проблем із ночівлею.

Готель Моршинська вежа

Номер люкс

Скельний монастир

Скелі Довбуша

Кам'янецький водоспад


Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!