Еко продукти Закарпаття

Нижче представлені основні виробники.

М"ясні вороби. 
М’ясна продукція: салямі, варено-копчені ковбаси, домашня ковбаса шинка, салямі, паштети, сало та копчені ребра, з унікальних порід свиней, свиней мангалиць, угорської сірої корови, баранів.
Виробники. Еко-ферма «Зелений гай», Пан Еко - Угочанський смак, ФГ «Ростока»

Молочна продукція
Натуральні молочні, фермерські продукти з Українських Карпат, що виготовляються на невеликих господарствах, за унікальними авторськими технологіями з овечого, козиного та коров’ячого молока.
Виробники. ФГ «ЕКО-Карпати», ПП «Зелений Яр», Селиська сироварня, ФГ «Ростока», ТМ "Кузишин", Еко-ферма «Зелений гай».

Мед, продукція бджільництва
Безпосередньо у виробників, Ви можете купити мед та продукцію бджільництва, з українських Карпат. А саме справжній карпатський мед (травневий, акацієвий, липовий мед та мед з різно-трав’я, пильцу, пергу, маточне молочко, настоянку воскової молі, настоянку прополіса, настоянку бджолиного підмору та інші вироби пасічників.
Виробники. Мануляк Василь, пасічник, Роман Тур, пасічник, СОК «Карпатський мед».

Соки, сиропи, джеми
Продукція компаній виробників натуральних соків, лекварів під торговою маркою «Пан Еко», та виробник березових соків ТОВ "Лілак" має європейський органічний сертифікат і маркована офіційним логотипом органічний продукт.
Виробники. ТМ "Чавко", ТОВ "Лілак", Пан Еко.

Фітонапої
Безпосередньо у виробників, що об’єднані ідеєю та ТМ «Смак українських Карпат» Ви можете купити натуральні трав’яні чаї з суміші дикорослих трав та плодів з Карпат, що вирощуються в екологічно чистих, та виготовляються за унікальними авторськими технологіями.
Виробники. СОК "Бескид", СОК «Чиста Флора», ТОВ «Карпатська скарбниця здоров'я».

Запршуємо на екскурсійні програми  "Колочава і гейзер" ,  "СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ", "Еко екскурсія в Пацканьово"!
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!