Де дорога там туризм

Що економить 250 км в обидва боки, відповідно час і гроші.

Як правило автомандрівники користуються трасою Київ - Львів, а потім звертають на Івано Франківськ, Буковель, Яремче.

На червень 2017 року можна з впевніністью стверджувати що дорога по маршруту Київ - Кременець - Тернопіль - Буковель є у відмінному стані. Про що свідчить інспекція Володимира Гройсмана ділянки дороги біля Збаража.

На відрізку з Кременця до Тернополя розташувоються потужні Українські туристичні і паломницькі місця. Це Почаївська Лавра, джерело Святої Анни, Тараканівський Форт, місто Кременець, нескорена татарами гора Бона, Вишнівецький Палац, Збаразький Замок, маловідоме село Колодне - де пролягав кордон між Австроугорською та Московською імперіями.

Тобто якісна дорога - це основна складова туризму. В Україні є багато цікавих туристичних обєктів і якщо до них важко потрапити, це зводить на нівець всю привабливість такого туристичного місця.

На ділянці дороги Київ - Буковель є два міста для зупинки на ніч з якісними Апартаменами та Готелями. Це відповідно Тернопіль і Кременець. В одному місті це дасть можливість насолодитись прогулянкою набережною і відвідати ресторан в парковії зоні біля озера,  в другому піднятись ввечері на гору Бона з пляшечкою червоного вина.

Також хочем нагадати Вам що новий потяг інтерсіті Київ - Перемишель буде проходити через станцію Тернопіль.

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!