Терміновий продаж будинку

Іноді виникає така ситуація, коли потрібно швидко реалізувати нерухомість. З одного боку, основне бажання продати будинок як можна вигідніше. З іншого боку, продати його потрібно дуже швидко. Щоб процедура пройшла успішно слід зробити декілька кроків. До продажу нерухомості потрібно визначити ринкову вартість будинку. Краще, щоб цю операцію зробив незалежний експерт. Ціна за оцінкою БТІ може вийти нижче ринкової. Орієнтуватися можна, знайшовши схожі пропозиції в мережі і порівнявши з власним варіантом. Звичайно, фахівець-ріелтор допоможе швидше реалізувати будинок, але послуги його мають свою ціну. Також, з документацією про продаж будинку може допомогти кваліфікований юрист.

Як шукати покупця? Тут, перш за все, знову слід звернутися в інтернет. Оголошення про продаж можна розмістити на безкоштовних дошках оголошень в мережі. У разі термінового продажу має сенс внести оплату, на тих ресурсах, де такий варіант передбачений. Оплата повинна вивести в «топ» оголошення про продаж. Ймовірно, покупці його помітять швидше. Поряд з цим, оголошенням про продаж можна розмістити на сторінці у "Фейсбуці" у ті групи де вас постійно підписують. Потім вже вручну розклеїти оголошення на спеціально відведених місцях і зупинках громадського транспорту, дати оголошення в газету, замовити недорогий банер червоного кольору і розмістити його на вікні або балконі де буде вказано два слова "Продаю" і ваш номер телефону. Цих заходів має вистачити.

Що вказувати при складанні оголошення? У загальних рисах написати текст оголошення не складно. Потрібно вказати місце розташування будинку і позитивні його особливості. Негативні моменти краще не вказувати, чи вказувати обмежено, крім самих явних. Інформація повинна бути короткою, але в той же час залучати покупця. Наприклад, зручне розташування будинку, наявність інфраструктури, недавно виконаний ремонт. З негативних моментів можна вказати: незначні сліди експлуатації. Таким чином вигода від придбання будинку буде помітна. Непогано доповнити текст фото інтер'єру і екстер'єру.

Ймовірно, покупці побажають оглянути будинок. Оглядати вони можуть його всюди. Відповідно фасаду та приміщень слід надати належного вигляду, щоб не злякати покупців. Ціну будинку потрібно вказувати в розрахунку на її зниження. Але поступка не повинна бути занадто великою, інакше падає вигода угоди. Яким би терміновим не була справа, різке зниження ціни не йде на користь. Може навіть насторожити покупця. Слід розуміти, що покупець може не купити будинок негайно. Ймовірно, день - два він візьме на роздуми. При цьому, закінчивши огляд, швидше за все він поставить низку питань, на які потрібно буде відповісти. В цілому терміново продати нерухомість цілком можливо, інша справа - ціна питання продажу.
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!