Чи варто купувати нерухомість в кризу?

Мотиви покупки нерухомості можуть бути різними. Таке рішення може розглядатися як спосіб зберегти (читай примножити) свої грошові накопичення, уберегти їх від знецінення. Найбільш часто квадратні метри необхідні просто для проживання. Крім того, квартира може виступати в якості можливого інвестиційного активу. Цілі придбання житлового приміщення у кожного свої. Це і отримання пасивного доходу шляхом здачі квартири в оренду, і подальшого її продажу за більш високу ціну.

Кожна з перерахованих вище причин є достатньою підставою для покупки квартири. Однак в період кризи стають зрозумілі побоювання потенційних покупців нерухомості, які бояться втратити гроші, прогадати з ціною тощо.

Знаючи основні закони кризи і прості правила покупки нерухомості, можна уникнути ризиків.

Загальновідомо, що криза з її інфляцією характеризується зростанням цін, в тому числі і на нерухомість. У такий момент необхідно проявити терпіння і бути більш уважним. Адже це лише початковий етап кризи.

Як це не сумно, але в такий скрутний для країни час доходи населення падають, в результаті скорочень багато втрачають роботу. Люди починають позбуватися від своїх активів, в числі яких належача їм нерухомість. Пропозиція зростає на тлі низької купівельної спроможності і, як наслідок, зниження попиту. Це неминуче призводить до здешевлення ринку нерухомості.

При виборі об'єкта нерухомості слід більше уваги приділити ринку вторинного житла розташованого в центральній частині вашого міста. Забудовники не мають можливості щільно забудовувати історичний центр, а так само істотно знизити ціни на свій продукт. Вони безпосередньо залежать від вартості будівельних матеріалів і не можуть працювати собі в збиток. Незалежно від економічної ситуації в країні, значне здешевлення квартир в новобудовах малоймовірно.

На користь «вторинки» говорить і той факт, що навіть на тлі падіння цін на квадратні метри, власники, які продають нерухомість, більш охоче йдуть на поступки в ціні. Тому перед покупкою потрібно поторгуватися.

Для того, щоб придбати нерухомість за максимально вигідною ціною, необхідно «прощупати» так зване дно кризи, тобто той момент, коли ціни впали до найнижчої позначки і надалі криза піде на спад з очевидним новим зростанням цін, в цей момент найкраще купувати! Людям, далеким від фінансової сфери, важко самим зрозуміти, чи наступив зручний момент для рішучих дій. Тому слід звернутися до прогнозів провідних фінансових аналітиків. При цьому не слід покладатися тільки лише на думку фахівців з числа державних чиновників, які безпідставно малюють райдужні перспективи.

Корисними надаються послуги агентств нерухомості. Професіонали позбавлять вас від вивчення фінансових зведень, звернуть увагу на важливі нюанси при покупці квартири, убезпечать процедуру угоди з нерухомістю.
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!