Яка різниця між Апартаментами та Готелем?

Сьогодні все більше і більше ділових людей та туристів шукають найкраще розміщення знаходячись далеко від дому, щоб мати комфортне перебування під час ділових поїздок або святкових подорожей.

Таким чином індустрія тимчасового перебування зробила

доступні готелі та апартаменти

з обслуговуванням для розміщення мандрівників. Слово «Готель» може здатися загальним для більшості людей, але слово "Апартамент з сервісом" до сих пір словниковий запас, особливо для людей, які не часто подорожують або тих, хто не мав досвіду проживання в Апартаментах.

Щоб спростити це, Апартамент - добре мебльована з ремонтом, індивідуальним опаленням, кухнею, доступна на короткий або тривалий термін перебування  квартира, забезпечена зручностями для щоденного використання. Це може звучати дуже схоже на готель, чи не так? Але насправді тут є великі відмінності, які описано нижче:

Простір і приватність.
Традиційно, ділові люди та інші мандрівники використовують звичайні номери, які складаються з телевізора, ліжка, телефона та ванної кімнати, простого сніданку з гречкою та розчинною кавою. У той час як ці елементи відмінно підходить для будь-якого мандрівника, Апартаменти надаються з більшими можливостями для комфортного відпочинку, і саме тому їх називають як шлях від дому до дому.

Якщо ви ділова людина, яка постійно змушена переміщатись містами проживаючи в номерах готелей, ви оціните всю розкіш проживання в Апартаментах. Апартаменти дозволять вам зняти взуття, закрити двері, дивитися свої улюблені ТВ-шоу у вітальні або готувати страви на кухні. Так, у вас є така можливість готувати їжу самому, хоча це може здатися невеликою перевагою, але повноцінне здорове харчування це гарне самопочуття, і в подорожі харчування є однією з основних статей витрат або вигоди. Квартири подобово дозволяють створити свій власний простір і почуття відокремленості у вашій власній обстановці. І ви можете робити те, що ви хотіли б зробити, якби ви були у себе вдома.

Ціна.
Різниця між стандартним номером з двома окремими ліжками у готелі та апартаментами може сягати до 50% на користь готельного номера. Одне що ви повинні розуміти, що з квартирою подобово ви отримаєте в користування  всю територією квартири, повну конфіденційність, комфорт та чистоту, та інші переваги за меншу платню. А у готелі ви отримаєте тіснуватий номер з деякими зручностями, та додаткові витрати на харчування у ресторані.

Тривалість перебування.
Головною відмінністю в цінах може стати тривалість перебування. Якщо, наприклад, ви повинні залишатися в межах тимчасового місця протягом декількох тижнів або навіть місяців, буде ясно видно, що проживання у готелі може скласти кругленьку суму грошей. Апартаменти з іншого боку, йдуть з гнучкими цінами, і вони будуть залежати від тривалості вашого перебування, це є предметом переговорів та торгу з власником апартаментів, і як правило останні дають знижки 7-10% за тиждень і до 25-30% за місяць оренди житла.

Ми будемо раді працювати з Вами!

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!