Що таке Пакетний Тур?

Пакетний Тур прийшов на заміну рядянській санаторно-лікувальній системі відпочинку. 
Це поняття імплементовано з закордону у вигляді подорожі в яку включено транспорт, проживання, харчування, екскурсії, робота екскурсовода, тощо.
Це оптимальний тип подорожі пов'язаний з відпочинком на курорті, будь якому. Туреччина, Єгипет, Таїланд. В такий пакетний тур входить переліт, трансфер до готелю і з готелю в аеропорт, проживання в готелі, можливо одна екскурсія, страховка. І все це разом називається  "Пакетний тур". Продається у вигляді туристичного ваучера за одну незмінну сумму. Даний тип подорожі завжди оптимальний по ціні, так як в туркомпанії є знижки на авіапереліт, домовленості з готелями, перевезення гостей в великому автобусі і страховка яка діє на весь термін пакетного туру. Тобто переліт, трансфер, екскурсія якщо вона включена, перебування в готелі. За ті послуги які прописані в ваучері відповідає продавець цього ваучера.

З розвитком групових подорожей по Укріїні, туроператори почали продавати пакетні тури в Україні. Як правали це

екскурсії в Західну Україну

 на автобусах. В яких включено трансорт, послуги екскурсовода та проживаня. Харчування і вхідні квитки в більшості випадків не включені у турпакет. Питання з вхідними квитками не стоїть гостро, так як вартість квитків є доступнішою порівняно з закордоном. То харчування це питання відкрите і на даний момент без розв'язку. Тому що ціна за обід або вечерю може бути відносно висока, якщо порівняти з самою вартістю пакетного туру, 100-200 грн. це вартість обіду на одну людину. 

Є єдина можливість зробити харчування доступніше - це організовувати "шведський стіл", а для цього необходно від 60 персон щоб ресторан був зацікавлений у цьому.

Висновок один, чим більше ми будем подорожувати, тим туристична галузь, а саме сектор харчування, буде оптимізовувати витрати і ставати доступнішим для споживача.

Гарного Вам відпочинку в Закладах Файного Міста!
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!