Популярні сервіси для бронювання апартаментів

www.booking.com - найбільш популярний та швидко розвиваючийся. Призначений для бронювання Апартаментів та Готелей. Поширений по всій Україні з великою готельною базою, майже всі гравці на ринку "тимчасового проживання" співпрацюють з www.booking.com. Сторінка Апартаменту чи Готелю включає детальний опис, багато фотографій, мапу (місцерозташування), важливим елементом є достовірні відгуки мандрівників, тому що відгуки можуть лишити тільки гості які дійсно проживали. В 90% бронювань відсутнє використання номеру кредитної картки, Ви бронюєте, а сплачуєте по факту на місці проживання готівкою чи в терміналі. Для бронювання необхідно тільки прізвище та номер телефону. Після бронювання, сервіс www.booking.com надсилає Ваш контактний телефон Апартаментам чи Готелю, а Вам надсилає контактні дані обєкта бронювання. 
Сервіс заснований в 1996 році в Амсетдамі.

www.airbnb.com - це стартап двох американців в 2007 році. В розшифровці і перекладі "AirBed and Breakfast" означає - надувний матрац та сніданок. Ідея стартапу народилась в Сан-Франциско під час дизайнерської конференції, коли місць в готелях бракувало. Тож двоє молодих дизайнірів вирішили здавати в оренду  спальні місця на надувних матрасах зі сніданком.

На разі це світовий гігант для бронювання виключно Апартаментів. Сторінка об'єкта має детальний розширений опис, місцерозташування, фотографії, реальні відгуки. Бронювання можливо по предоплаті, тобто необхідно вносити дані кредитної картки, призвище, телефон, адресу поштової скриньки. В Україні сервіс www.airbnb.com набирає обертів, хоча користуються ним переважно іноземці. 
Слідкуйте за розвитком www.airbnb.com і ми впевнені що для багатьох це буде єдиний сервіс для бронювання в мандрівках та відрядженнях.

www.tripadvisor.com - теж американський сервіс. Це розширений ресурс, включає в себе бронювання готелей, апартаментів, оренди автомобілей, квитків, пакетних турів. Відомий базою даних по закладам громадського харчування і їх рейтингу на основі відгуків клієнтів. Мандрівники з задоволенням використовують цей рейтинг при виборі закладу. На разі www.tripadvisor.com в Україні гарно представлений в ресторнній індустрії та в бронюванні готелей. Бронювання апартаментів можливо тільки в Львові, Києві та Одессі.

Ми рекомендуємо ці сервіси які стоять в авангарді туристичної галузі!

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!