Екскурсії Тернополя

В Тернполі зручно зупинись на ночівлю на маршруті Київ - Карпати, чи Дніпро - Карпати. Як це робили в давнину Князі. Стоячи на Шляху з Києва до Галича дана місцевість слугувала місцем водопою та відпочинку для коней.

Центр міста компактний, усе поруч. І виїзд з міста на одну з трас державного (E40, E50, M19) та міжнародного рівня займе близько 15 хвилин. Через місто курсує безліч потягів та автобусів. Автовокзал та Ж/Д вокзал теж в центрі Тернополя.

Відстані до основних туристочних обектів 60-120 км. До 60 км. знаходится Почаївська Лавра, м. Кременець, Олеський Замок, Підгорецький Замок, Збараж, Кришталева Печера, Золочевський Замок, Джуриньский водоспад. До 120 км. Львів та Івано-Франківськ, Камянець-Подільський та Хотин, Дубенский Замок.

Після одноденної подорожі, Тернопіль з його спокійним ритмом дасть змогу відпочити на набережній, поплавати на катері, прогулятись в парку, повечеряти в одному з ресторанчиків чи кафе. Сходити в музей чи відвадити міні зоопарк, порибалити на приватних ставках.

Релігійні святині.
Прочаївська Лавра та Зарваницький марійський духовний центр - осередки паломництва.

Замки.
Це твердині і основа Тернопільщини. Створені між Карпатами і Білоруськими болотами, дана ліния укріплень зупинила шлях татар в Європу. 

Природознавчі екскурсії
Це Печери - Кришталева, Млинки, Вертеба, Оптимістична. Водоспад Джурин. І родзинка - це Дністровський Каньон і сплав по Дністру.

Щоб відвідати більшу частину вищеперелічених ексурсій потрібно на 3-4 доби зупинитись у Файному Місті!

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!