Бронювати апартаменти подобово просто

Одним з головних є - www.booking.com. Призначений для бронювання Апартаментів подобово. Поширений по всій Україні з великою готельною базою, майже всі гравці на ринку "тимчасового проживання " співпрацюють з www.booking.com . Сторінка Апартамента подобово включає відгуки мандрівників, томущо відгуки можуть лишити тільки гості які дійсно проживали. Детальний опис, багато фотографій, мапу (місцерозташування). Відсутнє використання номеру кредитної картки, Ви бронюєте а сплачуєте по факту, на місці проживання готівкою чи в терміналі. Для бронювання необхідно тільки прізвище та номер телефону. Після бронювання ,сервіс www.booking.com надсилає Вам контактний телефон Апартаменів чи Готеля, а Вам надсилає контактні данні обєкта бронювання. 
Сервіс заснований в 1996 році в Голандії

www.airbnb.com -  це світовий гігант для бронювання виключно Апартаментів. Сторінка об"єкта має детальний розширений опис, місцерозташування, фотографії, реальні відгуки. Бронювання можливо по предоплаті, тобто необхідно вносити дані кредитної картки, призвище, телефон, адресу поштової скриньки. В Україні сервіс www.airbnb.com набирає обертів, хоча користуються ним переважно іноземці, які вибирають кращі апартаменти Львова.
Це стартап двох американців в 2007 році. В розшифровці і перекладі "AirBed and Breakfast" означає - надувний матрац та сніданок. Ідея стартапу народилась в Сан-Франциско під час дизайнерської конференції, коли місць в готелях бракувало. Тож двоє молодих дизайнірів вирішили здавати в оренду  спальні місця на надувних матрасах зі сніданком.
Слідкуйте за розвитком www.airbnb.com і ми впевнені що для багатьох це буде єдиний сервіс для бронювання в мандрівках та відрядженях.

Ще є місцеві онлайн сервіси в яких якість роботи є низькою.

www.tripadvisor.com - теж американський сервіс. Це розширений ресурс, включає в себе бронювання готелей, апартаментів, оренди автомобілей, квитків. Відомий базою даних по закладам громадського харчування і їх рейтингу на основі відгуків клієнтів. Мандрівники з задоволенням використовують цей рейтинг при виборі закладу. На разі www.tripadvisor.com в Україні гарно представлений в ресторнній індустрії та в бронюванні готелей. Бронювання апартаментів можливо тільки в Львові, Києві та Одессі.

Ми рекомендуємо www.booking.com !
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!