Аналіз туризму в Західній Україні

В Західній Україні виділяється чотири основних туристичних ругіона

1.Львів - місто ЮНЕСКО. Згідно данним www.booking.com у Львові 1079 апартаментів, 116 гостиниць, 89 хостелів. В центрі в процесі будівництва 42 гостиниці. Ведуться перемовини про прихід сіткових гравців. В ценрі міста працюють 800 ресторанів і кафе, що робить Львів гурманною "столицею" України. Аеропорт  Данила Галицького (в липні) кількість здійснених рейсів – 1268, що на 36,9% більше, ніж аналогічного періоду минулого року (926). Відмінне залізне сполучення з Українськіми містами та Європою. За об"ємом Львів впевнено наздоганяє Прагу або Краків.

2.Закарпаття. Чудовий екскурсійний регіон та термальні джерела, м"який клімат. В регіоні  176 апартаменів, 171 гостиниць, 142 гостьових будинка. Розвинений відпочинок в котеджах або гостових будинках в мальовничих куточках, з видом на полонини, та харчуванням. Транспортне сполучення по двох напрямках або через Львів або через Тернопіль. Розвинута  діяльність з виготовлення екологічно чистих продуктів харчування. Багата інфроструктура зоопарків, ферм з розведення равликиків, ведмедів, оленів, форелі. І основа туризму - це термальні джерела і ліквання.

3.Тернопіль. Єдине місто з великим озером і набережною для прогулянок європейського зразка. Велика паркова зона в центрі міста для прогулянок. Місто тихе і спокійне. Налічує 19 готелей, 115 апартаментів, 5 хоселів. Ідеальне географічне розташування - в центрі Західної України. Ексурсійні маршрути по релігійним святиням, замкам, печерам. Також зручно запинись на одну-дві ночі на шляху з Києва, Одеси, Харькова, Дніпра в Закарпаття або Карпати, для відпочинку якщо подорожуєте на автомобілі.

4.Прикарпаття і Івано Франківськ. Основний це зимовий відпочинок. Також трекінг по горам. Представлений 366 готелями, 236 гостьових будинки, 183 апартаменів. Дуже розвинуней регіон. Меки туризму Яремча та Буковель.  По об"єму Прикарпаття більше ніж польський Закопане (840 апртаментів, 100 готлів, 451 гостьових будинки). Більше томущо в Прикарпатті більше гостинець, в яких може розміщатись більше відпочиваючих. 

Позитивна динаміка внутрішнього туризму надихає на подальший розвиток Західної України в туристичній галузі!
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!