Фестиваль Файне Місто 2017

Цілі які переслідує фестиваль - єднання України, популяризація Української культури, популяризація серед молоді активного відпочинку та розвиток фестивального руху в Україні.

Перший фестиваль відбувся в 2013 року в парку ім. Т. Шевченко на острівку площею сто на сто квадратних метри. Відбувся успішно. 

Після цього організатори фестивалю ймовірно поставили перед собою пять основних питань: що, коли, де, хто і яким чином, щоб зробити свято регулярним.

Необхідно слідувати основним  правилам для організації фестивалів!

Фестиваль займає багато планування і багато допомоги, але це все коштує того, коли ви бачите людей які зібрались разом, щоб відсвяткувати щось що їх обєднує.

Що святкувати? Можливості  безмежні: сезон, тип музики, вид їжі або жанр фільму. Потім придумати яскраву назву.

Встановити дату для вашого свята. Залежно від регіону, в якому ви живете, навесні чи влітку, як правило, найбільш комфортна погода в данній місцевості. Розглянути інші великі події, як весняні канікули, Різдво чи інші свята, які могли б утримати людей на Вашому фестивалі.

Виберіть місце фестивалю. Задній двір Вашого будинку  може підходити для невеликого фестивалю, але парк працює краще для великих урочистостей.

Роздрукувати  логотип на футболках, якщо ви хочете, щоб ваше свято стало щорічною подією. Футболки круглий рік створюють рекламу, особливо якщо вони мають стильний дизайн. Продавайте їх з прибутком, щоб компенсувати частину витрат, пов'язані з фестивалем.

Попросіть допомоги волонтерів . Великі свята вимагають координаторів, очищення зони святкування та безпеки. Якщо ви продаєте щось, наприклад  продукти харчування, переконайтеся, що люди, які організовають фуд-корти заслуговують довіри.

Якщо у Вас є фестиваль в парку або будь-якому іншому громадському  місці, переконайтеся, що ви отримаєте відповідні дозволи.

І саме головне - це лозунг.


Як це було в минулому році


Фестиваль "Файне Місто" - ТЕРИТОРІЯ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ!
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!