Екскурсійні поїздки у червні

Пропоную подорож Карпатський трамвай у неділю 3 червня. Виїзд о 10 год з Тернополя.

Урочище Монастирок (біля Бережан) - цілюще джерело, Чортів камінь.
Крилос - столиця Галичини. Церква з цілющою іконою Богородиці. Княжа криниця.
Музей під відкритим небом (деревяні будиночки Прикарпаття).

15-19 год - катання на Карпатському трамваї.
22 год - приїзд додому.

Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

Вартість поїздки 400 грн (проїзд) + 100 грн (Карп. трамвай).Пропоную чудову подорож довкола Галича. 17 червня, виїзд о 8 год з Тернополя.
Еколого-пізнавальна стежка ‘’На Касову гору’’ (Бурштинське лісництво).

Довжина маршруту 2 км. Унікальні лучно-степові ділянки з ‘’червонокнижними’’ рослинами (сон, 4 види ковили, зіновать Блоцького, зозулинець шоломоносний, любка дволиста), рідкісні види птахів: лунь польовий, сорокопуд сірий, деркач та комах – дибка степова, нічниця велика.

Село Медуха. Орнітологічні спостереження за життям птахів у гніздовий період: чаплі сірої і рудої, очепури великої, квака, крячків, мартинів звичайних, чорношиїх норців та ін..

Чудовий оздоровчий відпочинок у затишному та тихому місці на ставку, плаваючи у човні!!!

Birdwatching (бердвотчинґ) – популярний в Західній Європі та Північній Америці вид відпочинку, який полягає в спостереженні і вивченні птахів неозброєним оком або за допомогою оптичних приладів. 

Галицький національний природний парк (екскурсія по туристичному комплексу з дендропарком, центром реабілітації диких тварин, екзотаріумом та музеєм “Природа Землі Галицької”)

Крилос (екскурсія по заповіднику – Успенська церква з Чудотворною іконою Богородиці, Княжа криниця з цілющою водою)

Галич (оглядова екскурсія по місту)

Маріямпіль (огляд панорам Дністра, руїн замку та церкви) 

Колись славне містечко на Опіллі розташоване на мальовничих берегах Дністра. Тут знаходяться залишки Маріямпільського замку (XVII ст.), монастир капуцинів та сестер милосердя (XVIII ст.), церква Воздвиження Чесного Хреста (1930 р.). Цікавими є також Біблійний Сад та джерело із водою на місці з'яви Богородиці, що має чудодійні властивості.

Вартість поїздки 360 грн.(проїзд)+20 грн (центр реабілітації диких тварин, дендраріум, екзотаріум) + послуги гіда-орнітолога (450 грн. з групи)

Приєднуйтесь до нашої поїздки!!!
Контакти +380974545995
Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!