Інформація

Тривалість екскурсії 4 години. Початок у 16:00

Замки Тернопільщини

Програма екскурсії. Ви відвідаєте "ідеальне місто" - Збараж з костелом Бернардирів і Збаразький Замок з двома музеями і парком. Після екскурсії ми зупиняємось в ресторані української кухні "Старий Млин".
У вартість входить, комфортабельний транспорт, екскурсовод, вхідні квитки в Замок.
За додаткову плату - відвідування музеїв, вечеря в ресторані, особисті витрати
З собою брати кепку, фотоапарат, зручне взуття, гроші
Мінімальна група 6 чоловік.
Збаразький Замок (1631 - XVIII ст.) є однією з наймальовничіших і найкраще збережених фортифікаційних споруд на Тернопільщині.
А ще , цей шедевр замкового мистецтва, є повноцінним героєм кінематографу. Саме тут розгортаються драматичні події протистояння козацьких та польських військ. Описанні Генріхом Сенкевичем в романі «Вогнем і Мечем» і зняті на кінострічку всесвітньо відомим Єжи Гоффманом.

Збараж збудований за принципом «Ідеальних міст» доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста.

Оборонні чинники
Розміщення Замку на пагорбі оточеному природними перешкодами, ровом який заповнявся водою, валами по периметру замку.

Замок являє собою прямокутник могутніх стін з бастіонами по кутах. Від 1994 року 3баразький замок входить до комплексу споруд 3баразького державного історико-архітектурного заповідника.

Палац Резиденція
Система організації суспільного життя. На основі повного самоуправління мешканців вільного міста - Магдебурзьке право. Ця система мала відображення в розплануванні та архітектурі «Ідеального міста», були передбачені квартали для розташування громадських центрів, общин з храмом та громадськими будівлями. Вулиці забудовувались цехами. Головною архітектурною будівлею міста була Ратуша як символ влади.

Комунікації
В Замку є колодязь глибиною 70 метрів. Так як Замок стоїть на височені, вода по акведуках подавалась в місто. А система водовідведення допомагала стічним водам стікати в болото яке знаходиться нижче рівня міста.

Графік роботи
Працює щоденно і без обідньої перерви:
• весняно-літній період з 9.00 до 20.00 год.
• в осінньо-зимовий період з 9.00 до 18.00 год.

Адреса
Тернопільська обл., м. Збараж, вул. Б. Хмельницького, 28

GPS
49°39’50.48″ N, 25°47’4.22″ E

Екскурсія у Збаразький Замок - це яскраві та незабутні почуття! На території замку відновлена у середньовічному стилі трапезна де можна пообідати відчувши дух минулих епох, спробувати кращі страви української національної кухні.

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!