Інформація

Тривалість екскурсії 11 години. Початок у 08:00. 

Програма екскурсії.
Ви відвідаєте кришталеву печеру з великими залами і коридарами, трьохрівневий водоспад з купанням, Червоноградський Замок
У вартість входить, комфортабельний транспорт, екскурсовод, вхідні квитки в печеру
За додаткову плату -обід, особисті витрати.
З собою брати спортивний одяг (у печері постійна температура +11 С) кепку, полотенце, купальний костюм, фотоапарат, зручне взуття, гроші.
Мінімальна група 6 чоловік
У цьому турі ми відвідаємо найбільшу і єдину освітлену природну печеру в Західній Україні, що приймає гостей цілий рік.
Туристичний маршрут має протяжність два з половиною кілометри і триває близько півтори години.Середня ширина ходів – 2 метри, висота – 2,7 метри. Коридори і зали, які чергуються на маршруті, отримали власні назви – "Ящірка", "Слон", "Голова бика"… Назву «Кришталева» печера отримала завдяки кристалам, що покривають стіни. Вийнятковістю  печери є підвищений рівень іонізації води і повітря, та абсолютна відсутність патогенних організмів.
Подорозі ми зупинимось біля трикаскадного Джуринського водоспаду, який вважається найвищим рівнинним водоспадом України. У теплі дні тут купаються і відпочивають люди зі всієї області. Водоспад знаходиться в урочищі «Червоне», яке являє собою чашоподібне розширення каньйону. Це унікальне геоморфологічне утворення з стрімкими стінами каньйону, яке має червоне забарвлення. Звідки і взялась назва урочища. Посередині урочища, на дні каньйону, на пагорбі постає оборонна споруда – Червоноградський Замок. Навколо замку існувало місто. Замок вважається одним із найромантичніших і найзагадковіших  замків Тернопільщини. Мандрівники асоціюють його з казковими «Двома вежами» з романа Джона Толкієна «Володар Перстнів».

Відвідайте природничу – пізнавальну екскурсію з Тернополя!

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!