Інформація

У вартість ВХОДИТЬ: супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, транспортні послуги (під час автобусної екскурсії Львовом), страхування на час екскурсій.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:
- Личаківське кладовище: загальний – 25 грн., студенти та діти – 15 грн., діти до 12 р. – 10 грн.;
- Вірменська церква: загальний – 2 грн., студенти та учні – 1 грн.;
- Латинська катедра: загальний – 3 грн., студенти та учні – 2 грн.;
- Італійський дворик: загальний – 5 грн., студенти та учні – 2 грн.

Обід: пропонуємо на Ваш смак, вибір і можливості скуштувати найкращі галицькі страви у львівських рестораціях та кафе.


Автобусна оглядова екскурсія Львовом

Впродовж неї Ви не лише почуєте найцікавіші факти та легенди про це славне місто, а також з вікна автобуса зможете побачити старовинні костели і храми, розкішні палаци і парки та просто помилуватися архітектурою міста. Крім того зможете вийти з автобуса та ознайомитися із собором Св. Юра, побувати у некрополі Личаківський цвинтар, оглянути місто з висоти пташиного польоту, піднявшись на оглядовий майданчик гори Високий замок. Відчуєте, як тісно переплетені історія та сучасність, факти та легенди та здійсните декілька своїх мрій. Львів надихає і закохує у себе кожного гостя. Перевіримо?

Екскурсія триває до 3-х годин, і має три зупинки: собор св. Юра, Високий замок, Личаківське кладовище.

Пішохідна екскурсія “Львів - перше побачення”

Пішохідна екскурсія охопить центральну історичну частину міста, що занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Ви зможете побачити площу Ринок, Оперний театр, Успенську церкву, Домініканський собор, вулицю Вірменську із церквою, дізнаєтеся, де знаходиться легендарна “Криївка”, як добувають каву в “Копальні кави”, яке найкраще львівське пиво та які найсмачніші солодощі у Львівській майстерні шоколаду. Тут вузькими вуличками крокували галицькі князі, польські королі, австрійський цісар, а тепер – тисячі містян та туристів. Тож запрошуємо і Вас!

Екскурсія триває до 3-х годин.


Ласкаво запрошуємо Вас до Львова – міста, в якому протягом століть жили і творили люди різних культур і народів, вони вміли добре відпочивати, а також файно бавитися. Отож, гостинно відкриваємо Вам світ кам’яниць, кави та шпацеру (прогулянок).


Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!