Інформація

Дати екскурсії   29.07.  20.08.  02.09.  01.10. 

У вартість туру включено:

Харчування;
Трансфер (Івано-Франківськ – гори,   гори - Івано-Франківськ);
Послуги провідника;
Рекреаційний збір в заповідниках;
Кострове спорядження;
Страховка.

У вартість туру не включено:
Прокат спорядження (намет/місце в наметі, рюкзак, спальник та ін.);
Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
Чайові для провідника (за Вашим бажанням).

День 1

«Приїзд»

Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси трансфер (автобус) відвезе нас у саме серце карпатських гір. З невеликого села Дземброня, що розташоване поміж гірськими хребтами, почнемо нашу захоплюючу мандрівку. Туристична стежка поступово набирає висоту і вже через деякий час ми виходимо на полонину Смотрич до старої гуцульської колиби. Протягом літа тут живуть пастухи. Ми побачимо як виготовляється, а при бажанні скуштуємо справжній екологічно чистий карпатський сир. Від колиби рухаємось до місця першої ночівлі. Розбиваємо табір, а далі нас чекає смачна вечеря та відпочинок біля вогнища.

Приблизний час переходу – 2-3 год.


«Історія Білого слона»

Вийшовши на маршрут, спершу ми пройдемо у верхів’я гірського потоку Мунчель, де він утворює цілий каскад Дзембронських водоспадів, а далі до надзвичайно мальовничого місця – Вухатого Каменя. Назва справді відповідає дійсності, адже увесь хребет вкритий велетенськими кам’яними брилами, що своїми обрисами справді нагадують вуха. З Вухатого Каменя наша стежка веде до вершини гори

Піп Іван (Чорна Гора) 2022м

Туристів сюди приваблює колишня обсерваторія «Білий слон», що є найвисокогірнішою спорудою України. Збудована ще в минулому столітті (1938р), повноцінно вона профункціонувала лише один рік. Ми дізнаємось цікаві історичні факти з її будівництва та функціонування, а під час привалу на вершині сфотографуємось на фоні незабутньої панорами Чорногірського масиву. З вершини спускаємось в урочище Погорілець, де проведемо другу ночівлю.

Приблизний час переходу – 6-7 год.


День 3

«В самому серці Чорногори»

Після ситного сніданку, виходимо на маршрут. Сьогодні ми прогуляємось в саме серце Чорногори. На туристів чекають незабутні краєвиди, підкорення вершин висотою понад 2000 метрів (Бребенескул 2036м, Гутин-Томнатик 2016м, Ребра 2001м), високогірні озера та скельні монументи гори Шпиці. Після такого насиченого переходу ми розіб’ємо табір на березі озера Несамовите. Його спокійні та кришталево чисті води овіяні давніми гуцульськими легендами, їх ви почуєте під час вечері.

Приблизний час переходу – 8 год.


День 4

«Говерла. Карпати, як на долоні»

Від озера ми піднімемось на основний гребінь Чорногірського хребта. Зараз тут проходить адміністративна межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями, а в минулому – був державний кордон між Польщею та Чехословаччиною. Приблизно 4 години переходу і ми стоїмо вище всіх – ми на Говерлі 2061 м! У ясну погоду краєвиди з вершини сягають сотні кілометрів, тож повірте на слово, вам буде чим помилуватися. До речі, сама назва Говерла означає сніжна вершина (з мадярської) і дійсно, на схилах гори ще посеред літа можна знайти невеликі сніжники. З вершини спускаємося у сідловину між Петросом та Говерлою, де і станемо на ночівлю.

Приблизний час переходу – 6-7 год.


День 5

«Підкорення Петроса»

Сьогодні нам необхідно підкорити  величну вершину Петрос 2020м. Нелегкий підйом по східному схилі гори забирає немало часу та енергії, проте ці зусилля варті того. Споглядати з вершини Петроса довколишні краєвиди – сама насолода. Перед нами Говерла та весь Чорногірський масив, а на півдні видніються вершини гірських хребтів аж до самої Румунії. Далі нас чекає приємний спуск до полонини Менчул, де ми проведемо останню ніч.

Приблизний час переходу – 8 год.


День 6

«Від’їзд»

Зранку, поснідавши ми збираємо табір і востаннє за цей похід милуємось

краєвидом високої Чорногори

Через мальовничий буковий ліс спускаємось в село Кваси, а далі групу чекає переїзд до Івано-Франківська.

Приблизний час переходу – 2 год.

Приблизний час прибуття до Івано-Франківська –18:00.


Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!