Інформація

У вартість туру включено:

Харчування;
Трансфер (Івано-Франківськ – гори,   гори - Івано-Франківськ);
Послуги провідника;
Рекреаційний збір в заповідниках;
Кострове спорядження;
Страховка.

У вартість туру не включено:
Прокат спорядження (намет/місце в наметі, рюкзак, спальник та ін.);
Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
Чайові для провідника (за Вашим бажанням).

День 1

«Географічний центр Європи»

Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту пішохідної мандрівки – с.Ділове, що заховане посеред карпатських хребтів. Селище є унікальним, адже саме тут знаходиться географічний центр Європи. Оскільки основна лінія нашого маршруту проходить вздовж державного кордону України з Румунією, учасникам походу необхідно зареєструватися на прикордонній заставі, що у Діловому. Наявність паспорта є обов'язковою! Після вирішення всіх формальностей,  розпочинаємо наш захоплюючий похід. Рухаємось вздовж гірського потоку Білий. Подолавши близько 5км зупиняємось на першу ночівлю.

Приблизний час переходу – 2 год.


День 2

«Полонина Лисича»

День почнемо з енергетичного сніданку. А далі, спакувавши рюкзаки, рушаємо на зустріч Мармаросам. Продовжуємо рух у верхів’я потоку Білий. Через деякий час, група виходить до високогірної полонини Лисича, де зупиниться на другу ночівлю. Це, напевно, одна з найкрасивіших полонин в Українських Карпатах і просто ідеальне місце для кемпінгу. Перед нами, у всій красі постає Мармароський масив. На полонині розбиваємо табір і готуємось до вечері. У кого буде бажання, до заходу сонця можна зробити радіальний вихід на вершину гори Берлебашка 1733м, що є ідеальною оглядовою точкою для любителів гірських краєвидів.

Приблизний час переходу – 6 год.


День 3

«Піп Іван Мармароський»

Сьогодні нас чекає підкорення найвищої вершини Гуцульських Альп. Маршрут на гору Піп Іван Мармароський 1938м не є з легких, проте вашою нагородою будуть незабутні пейзажі Українських та Румунських Карпат. Стрімкі схили та давньольодовикові долини Мармароських гір дійсно нагадують гірські краєвиди  Альп, саме тому їх ще називають Гуцульськими Альпами. На вершині нас чекає обідній привал на фоні приголомшливої панорами Карпат. Фото на згадку і ми продовжуємо наш маршрут вздовж державного кордону. В урочищі Маслокрут група зупиняється на ночівлю.

Приблизний час переходу – 8 год.


День 4

«Вершини Межипотоки, Міка-Маре та Стіг»

Після ситного сніданку вирушаємо на маршрут. Сьогодні ми підкоримо вершини Межипотоки 1713м та Міка-Маре 1815м. Довколишні гірські краєвиди справді захоплюють дух. Зовсім поруч, з румунської сторони, за нами спостерігає найвища вершина Мармаросів – Фаркеу 1961м., а з півночі, як на долоні, відкривається Чорногірський масив з Говерлою.  Далі наш маршрут траверсом огинає гірський гребінь і виводить до підніжжя гори Стіг 1650 м. Ця гора є унікальною, оскільки протягом віків вона розділяла кордони різних держав та територій. До Другої світової війни на вершині гори Стіг сходились кордони трьох держав: Румунії, Чехословаччини, та Польщі. Цікавим є і те, що тут стикаються гори Мармарошу, Чорногори та Чивчин. Тож не даром на місцевому діалекті назва вершини звучить як Стик. За Стогом група розбиває табір на ночівлю.

Приблизний час переходу – 7 год.


День 5

«Піп Іван Чорногірський»

Сьогодні ми прощаємось з Мармаросами і прямуємо до гірського масиву Чорногора. Нас чекає підкорення гори Піп Іван Чорногірський 2022м. Туристів сюди приваблює колишня обсерваторія «Білий слон», що є найвисокогірнішою спорудою України. Збудована ще в минулому столітті (1938р), повноцінно вона профункціонувала лише один рік. Ми дізнаємось цікаві історичні факти з її будівництва та функціонування, а під час привалу на вершині, сфотографуємось на фоні незабутньої панорами Чорногірського масиву. Далі, спускаємось до надзвичайно мальовничого місця – Вухатого Каменя. Назва справді відповідає дійсності, адже увесь хребет вкритий велетенськими кам’яними брилами, що своїми обрисами справді нагадують вуха. З Вухатого Каменя прямуємо в долину гірського потоку Мунчель, який утворює цілий каскад водоспадів. Цього дня заночуємо на полонині Смотрич.

Приблизний час переходу – 8 год.


День 6

«Від’їзд»

Зібравши речі, група спускається до селища Дземброня. По дорозі ми зупинимося біля старої гуцульської колиби. Протягом літа тут живуть пастухи. Ми побачимо як виготовляється, а при бажанні скуштуємо справжній екологічно чистий карпатський сир. У селі Дземброня закінчується наш похід і ми відправляємось до Івано-Франківська.

Приблизний час переходу – 2 год. 

Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.


Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!