Інформація

Дати екскурсії   26.08. 

У вартість туру включено:

Харчування;
Трансфер (Івано-Франківськ – Дністер, Дністер - Івано-Франківськ);
Послуги провідника;
Користування водним спорядженням (катамарани, жилети, весла);
Рекреаційний збір в заповідниках;
Кострове спорядження;
Страховка.

У вартість туру не включено:
Прокат туристичного спорядження (намет/місце в наметі, рюкзак, спальник, килимок та ін.);
Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
Чайові для провідника (за Вашим бажанням).

День 1

«Перші враження»

Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту нашої мандрівки – с. Нижнів. На березі Дністра підготовлюємо плавзасоби, група проходить інструктаж з техніки безпеки і відчалюємо.

В селі Нижнів власне і починається найживописніший відрізок Дністра. Ми поступово поринаємо у володіння Дністровського каньйону. Він вважається найбільшим в Україні і одним з найбільших в Європі. На відрізку протяжністю 250 км ріка Дністер тече по каньйоноподібній долині, утворюючи багато фантастичних та незабутніх краєвидів. Схили Дністра вкриті реліктовою лісовою та степовою рослинністю, тут часто зустрічаються унікальні травертинові скелі, а також відслонення силурійських і девонських відкладів, які мають неабияку наукову та естетичну цінність. Недаром з серпня 2008 року, Дністровський каньйон визнаний одним із

7 природних чудес України

. А у лютому 2010 року для збереження цінних природних та історико-культурних об’єктів Придністров’я було створено національний природний парк «Дністровський каньйон».

Маршрут першого дня закінчується у селі Одаїв. Тут ми зупиняємося на ночівлю. На групу чекає ближче знайомство, смачна вечеря та відпочинок біля вогню.


День 2

«Одаївські краєвиди»

День розпочинаємо з пішої мандрівки на верхівку каньйону у селі Одаїв. Це винятково живописне місце з неперевершеним видом на долину Дністра. Геологія навколишньої місцевості сприяла появі тут низки карстових печер. Серед спелеологів популярними є печери Думка, Стрімка, Вертикальна і Затишна. Всі вони розташовані у схилі Дністровського каньйону. Печери мають також історико-археологічну цінність, оскільки тут знайдено сліди перебування людей доби палеоліту. У нас буде можливість відвідати давній грот монаха-відлюдника і невелику печеру, де в середині ХХ століття переховувались воїни УПА. Вам неодмінно сподобається незабутня панорама Дністра, що відкривається з верхівки каньйону. Рельєф місцевості в районі села Одаїв створює можливість для занять дельтапланеризмом. Тут протягом останніх 15 років проходять міжнародні змагання з дельтапланерного та парапланерного спорту. Можливо і нам пощастить поспостерігати за повітряними екстремалами.

Після екскурсу продовжуємо нашу водну подорож. Програма залишається незмінною – тепле сонце, тиха вода, купель, рибалка та повноцінний відпочинок. Наша ціль – с.Космирин, куди причалимо на ночівлю. 


День 3

«Дністрові меандри»

Сьогоднішній маршрут передбачає проходження через унікальні дністрові меандри (річкові вигини). Навколишній краєвид постійно змінюється: ми побачимо червоні девонські пісковики, травертинові скелі, які виступають над тихими водами ріки, а також густі зелені  ліси, багаті флорою та фауною. Третій день сплаву закінчується у селі Возилів. Тут ми відвідаємо каскад водоспадів. Водограї розташовані в лісовій ущелині, особливого ефекту їм додають сонячні промені, що пробиваються через густі крони дерев і віддзеркалюються у бризках води. Неподалік водоспадів знаходиться місце нашого табору, де ми проведемо ночівлю.

День 4

«Водоспад Дівочі сльози»

Відчалюємо зранку. Курс тримаємо на село Ісаків. Відрізок маршруту, який ми пропливаємо вам неодмінно сподобається. Обидва береги вкриті непролазними дністровими джунглями, відчуття таке, наче ти береш участь у експедиції по Амазонці. Наша перша зупинка – водоспад Дівочі сльози, що знаходиться на правому березі ріки. Сотні років тому тут сформувалась травертинова скеля, яка своїм могутнім тілом нависає над водами Дністра. Скеля вкрита зеленим мохом по якому дрібними струменями збігає холодна кришталево чиста вода. Тисячі поодиноких крапель, падаючи донизу, дійсно нагадують дівочі сльози. У жаркі дні важко відмовити собі в задоволенні прийняти прохолодний душ і добряче освіжитись. Наша мандрівка продовжується і на групу чекає пішохідна прогулянка до ще однієї травертинової скелі, яка ховає в собі печеру монаха-відлюдника. Місцеві жителі стверджують, що багато років тому тут дійсно жив чернець, який в усамітненні присвятив все своє життя Богові.

Наш маршрут закінчується у селі Незвисько, ми прощаємось з Дністровським каньйоном та вирушаємо до Івано-Франківська.

Приблизний час прибуття до Івано-Франківська –18:00.


Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!