Висока Чорногора

Чорногора

– найвищий та найпопулярніший серед туристів гірський масив Українських Карпат. Це : 6 двохтисячників, включно з найвищою вершиною України – Говерлою; овіяні легендами, кришталево чисті високогірні озера; глибокі льодовикові долини; скельні монументи гори Шпиці та Вухатого Каменя; руїни обсерваторії «Білий слон» та безкраї полонини.

*Одна персона

Детальніше

Дністровська Експедиція

Сплав по Дністру

Дика та незаймана природа, глибокий каньйон великої ріки, водоспади, травертинові скелі та печери відлюдників, старовинні замки, цікаві люди і море вражень. Гадаєте, це канал Discovery? Ні! Це все Дністровський каньйон

*Одна персона

Детальніше

Підкорення Говерли

Говерла за один день

Говерла – найвища та найпопулярніша гора України. Красива та байдужа, вона роками притягує до себе туристів.  Похід на Говерлу завжди захоплював величчю краєвидів, які сягають сотні кілометрів. Це можливість випробувати свої сили та побачити Карпатські гори у всій красі.


*Одна персона

Детальніше

Мармароси - Гуцульські Альпи

Гуцульські Альпи, так в

Українських Карпатах називають Мармароський масив

Це надзвичайно красиві та величні гори зі стрімкими схилами, давньольодовиковими котлами та кам’яними урвищами. Наш маршрут пройде вздовж державного кордону України з Румунією. Ми підкоримо одні з найвищих вершин Мармароських гір та  відвідаємо таємничу Чорногору.

*Одна персона

Детальніше

Атракції каньйону

Під час сплаву ми побуваємо у найкрасивіших куточках

Дністровського каньйону

, побачимо та відвідаємо його найпопулярніші природні атракції: Одаївські краєвиди, Возилівські водограї, водоспад Дівочі сльози, травертинові скелі і печери відлюдників.

*Одна персона

Детальніше

Дністровське Тріо

Тури вихідного дня


Сплав у поєднанні з нескладними пішими екскурсіями стане ідеальним відпочинком після робочих буднів. Ми побуваємо на Червоній горі, що вважається найтеплішим місцем каньйону, скупаємось у водах Джуринського водоспаду, відвідаємо руїни Раковецького та Червоноградського замків та отримаємо добрий заряд позитивної енергії Дністра.

*Одна персона

Детальніше