Інформація

Українське відродження — це утопія, в яку хочеться повірити! Це розквіт мистецтва і культури, це сліпа віра в гуманізм і єдність сучасного українського суспільства. Це чергова можливість сформувати новий соціяльний лад, у якому Україна розвиватиметься як здорова сучасна держава!

Версія 1.1. Доброчесність
На наших очах відбувається повернення ненадовго забутого, але не померлого старого.
Це боротьба двох світів — зразкового старого і неприборканого нового. Ми опинилися в ситуації, де головні клясичні принципи доброчесности й гуманізму стають як ніколи актуальними.
Правда досить очевидна!
Сучасне суспільство наочно демонструє свій моральний і духовний розпад, повну етичну й естетичну неспроможність. Відбувається деградація релігійного мислення, люди розучилися вірити в силу добра й абсолютно втратили орієнтацію в питаннях духовности та моралі. Ігнорування реальности духовного світу веде суспільство до морального, етичного та естетичного занепаду.

Автори проекту Роман Громов і Дмитро Ерліх відомі своїми несподіваними підходами до архітектури виставки — вони створюють своєрідний інтерактивний формат експозиції. Художники залучають глядача в контекст експозиції, занурюючи в запропоновані обставини.

Роботи Романа Громова й Дмитра Ерліха не залишають глядача байдужим, змушують його думати.
Художники працюють у власному іронічно-концептуальному стилі, тим самим продовжуючи традиції школи одеського концептуалізму.

Поширюйте про нас інформацію у соцмережах!
Та отримуйте знижки!